תקליטן לחתונה

להרבה זוגות לא פעם עלתה הדילמה איך לבחור תקליטן לחתונה?

"התקליטן ההוא שהיה אצל ההיא בחתונה ? די ג'יי לחתונה של החבר מהמילואים ? תקליטנים לחתונות שבעל האולם המליץ? הDJ  שמפוצץ לי את התיבה בפייסבוק עם הרמיקס לדלינדה כבר חודשיים?

אלו הם ועוד המון שאלות והתלבטויות עולים בזמן שבו בני הזוג החליטו לסיים את תקופת החברות ולעבור לשלב הבא בחיים, שכמובן מצריך ברוב המקרים חתונה , ופה מגיחים להם כל המומחים לענייני חתונות ותקליטנים בע"מ ומיד טוענים כי כל התקליטנים שמים בדיוק את אותה מוסיקה בכל חתונה רק בסדר שונה , או שיגידו התקליטן ממש קרא את המחשבות של האנשים ….?!

קובי פרל – גלריית חתונות  kobi pearl weddings

אז זהו שלא….תקליטן לחתונה טוב נמדד ביכולת המקצועית שלו להתאים את המוסיקה לרוב הקהל בחתונה ולגרום למקסימום אנשים ליהנות…אחרי הכל תקליטן חתונות הוא האחראי על מצב הרוח והאווירה של אותה חתונה לכן עדיף תמיד לבדוק אצל תקליטנים לחתונה כמה הם באמת יודעים מה הם עושים, ולאיזה סוגי קהל הם יכולים להתאים את עצמם ? באיזה סוגי מוסיקה התקליטן יותר בקיא וכמה הוא באמת חי ונושם את העבודה שלו ונותן את מלוא תשומת הלב לזוגות גם אם הבקשות שלהם לא תמיד שגרתיות וברב המקרים אפילו מצריכות מהתקליטנים לעשות המון "שיעורי בית" .

לכן תמיד כדאי לשאול דווקא מה אומרים עליו הזוגות שאצלם הוא הופיע בחתונות ….האם נוצר חיבור טוב בין הזוג לבין התקליטן כמה הוא הצליח להבין את הדרישות של הזוג ואיך באמת הוא דאג שכל החתונה תהיה מושלמת מבחינתם כמובן , חשוב לזכור כי לכל זוג יש משפחה וחברים בעלי אופי וצרכים שונים זה מזו ולכן כדי ליהנות מ- DJ לחתונה…צריך שהתקליטן יתאים את עצמו לקהל בחתונות ולא להפך.

 

חתונה היא לא מועדון שבו יכולים לקבוע אופי וסגנון מוסיקלי מסוים , תמיד יהיו כאלה שיתלהבו משירים ישנים נוסטלגיים או את הלהיטים האחרונים שלפעמים יצאו לך מאף שלא לדבר על המבוגרים שאוהבים לדבר ה-מ-ו-ן ואם המוסיקה תהיה חזקה הם יתלוננו בלי הפסקה, אחר כך יש את החבר'ה שבשבילם מזרחית היא תנאי הכרחי לשמח בחתונה, וחושבים שאולי תקליטן לחתונות שמנגן הרבה מוסיקה מזרחית הוא המלך החדש….

לכן תמיד עדיף לסמוך על תחושות הבטן שלכם ופחות על חוק העדר…ולכן אם התקליטן לחתונה שלכם הוא מי שנתן לכם את תחושת הביטחון והשקט הנפשי ,תהיו שלמים עם הבחירות שלכם כי אחרי הכל תקליטן טוב לחתונה הוא אדם מלא בכישרון , ידע מוסיקלי עשיר ועדכני, והכי חשוב הרבה ניסיון…. מזל טוב

 

לפרטים נוספים וייעוץ השאירו פרטים ונחזור בהקדם :

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון